Nurse Witch Komugi-chan R English Subbed | "Marvels The Defenders" The H Word Eps1 Sea1 | Obi Abili
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

ZD Soft Screen Recorder full v.11.0.5

 • Eyl 12 2017
 • Ekran Kayıt Programları
ZD Soft Screen Recorder Kapak Resmi
  Farklı metodlar ile ekran görüntüleri alabileceğiniz tam ekran,sadece program ve ekranın belli bi kısmı olarak da kayıt yapabilirsiniz kullanışlı arayüzüyle beraber kolay bir kullanım sağlayan bir programdır.

Mirillis Action! full v.2.7.0

 • Eyl 09 2017
 • Ekran Kayıt Programları
Mirillis Action! Kapak Resmi
  Hiç takılma kasma olmadan 1080p ve daha düşük kalitelerde ekranınızı kaydedebileceğiniz aynı zamanda sosyal platformlarda, örneğin; Twitchde canlı yayın, facebookda paylaşım yapabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

My Screen Recorder full v.5

 • Ağu 29 2017
My Screen Recorder Kapak Resmi
     My Screen Recorder size farklı formatlarda ekranınızı kaydetmenizi sağlayan profesyonle bir programdır

ShareX full v.11.9.1

 • Ağu 26 2017
ShareX Kapak Resmi
 ShareX v.11.9.1 full indir ShareX, bir ekran yakalama programıdır. Görüntüleri farklı formatlarda kaydetmenize imkan verirken ayrıyetende video kaydetme, GIF animasyonları oluşturma, çevrimiçi yükleme, vs. fotoğraf ince görüntü ayarları yapma veya otomatik filigran uygulama gibi çeşitli özellikleri içinde barındırmaktadır.  

BB FlashBack Pro Katılımsız full

 • Ağu 09 2016
 • Ekran Kayıt Programları / Katılımsız Programlar
BB FlashBack Pro Katılımsız Kapak Resmi
     BB FlashBack Pro programı ile bilgisayarınızın masa üstünde yapmış olduğunuz hareketleri sesli yada sessiz farketmeksizin kayıt edebiliyorsunuz, kayıt sonrası yazılımın kendi düzenleme menüsü ile videolarınızı düzenleyebilir, kesip biçebilirsiniz veya yazılar ekleyebilirsiniz. Program ile görsel videolar,görsel anlatımlar hazırlayabilirsiniz.Kayıt edilen videoları .avi 'nin aynısıra daha az yer kaplayan flash dosyalarını yani (.swf) uzantılı şeklinde kayıt edebilirsiniz. Kolay Gelsin    

ZD Soft Screen Recorder v9.3 Güncel Full full

 • May 12 2016
 • Ekran Kayıt Programları
ZD Soft Screen Recorder v9.3 Güncel Full Kapak Resmi
  ZD Soft Screen Recorder bilgisayarınızda olur her şeyi kaydetmek için bir programdır. Birçok benzer programların aksine, ZD Soft Screen Recorder kaydedilen dosyaları küçük boyutlu olduğu gibi, çok yüksek kaliteli kayıt elde hangi özel bir algoritma kullanır. ZD Soft Screen Recorder yeni yazılım çalışmalarını gösteren gösteri videoları kaydetmek için özellikle uygundur. Program yeni başlayanlar için zor hale getirecek kolay ve rahat arayüzü. ZD Soft Screen Recorder orta veya geçici dosyalar kullanmadan gerçek zamanlı ses desteği ile çok bilgisayar sistemi ve kodlamak videoyu tartmak değil. . Ayarları çeşitli seçilebilir için kısayol tuşları Desteklenen, bu

Mirillis Action Full 1.30.3 Katılımsız Türkçe HD full

 • Nis 09 2016
 • Ekran Kayıt Programları / Katılımsız Programlar
Mirillis Action Full 1.30.3 Katılımsız Türkçe HD Kapak Resmi
  Mirillis Action Full 1.30.3 Katılımsız Türkçe   Mirillis Action! harikulede yetenekli bir yazılımdır. Ünlü yapımcı şirket Mirillis'in Splash oynatıcısından sonra piyasaya sürdüğü HD Multimedia ekran görüntüsü kaydetme (screen capture) yazılımı oldukça popüler olacak gibi duruyor. Mirillis Action! hızlı ve esnek yapısıyla ekranınızda yaptığınız tüm işlem ve haretleri HD kalitesinde sesli ve görüntülü video olarak kaydedebileceksiniz (1080p FullHD, 720p, 480p). Video kaydetmek adına ihtiyacınız olan her şeyi bu yazılımda bulacağınıza emin olabilirsiniz. Mirillis Action! ile oyunlardan HD Video Kaydı yapabiliyorsunuz. Hemde hiç takılma donma ve yavaşlama olmadan. Yine Mirillis

ZD Soft Screen Recorder v9.2 full

 • Mar 12 2016
 • Ekran Kayıt Programları
ZD Soft Screen Recorder v9.2 Kapak Resmi
    ZD Soft Screen Recorder yüksek performanslı ve kolay kullanımıWindows için ekran kayıt yazılımı programı. Sadece çalışır kayıtları Bilgisayarınızın içindeki sanal bir kamera gibi video dosyaları içine ekran faaliyetleri ve ses. Bunu kullanabilirsiniz PC'nizi kayıt, yazılım öğretici / demo videoları oluşturmak için oyun görüntüleri, olmayan indirilebilir akış videolar çekin Video ve böylece sunumları dönüştürmek. Bu bir Eğer isterdim, hafif, hızlı ve güvenilir bir yazılım aracı saniyeler içinde.

ZD Soft Screen Recorder v9.1 full

 • Mar 02 2016
 • Ekran Kayıt Programları
ZD Soft Screen Recorder v9.1 Kapak Resmi
  ZD Soft Screen Recorder bilgisayarınızda olur her şeyi kaydetmek için bir programdır. Birçok benzer programların aksine, ZD Soft Screen Recorder kaydedilen dosyaları küçük boyutlu olduğu gibi, çok yüksek kaliteli kayıt elde hangi özel bir algoritma kullanır. ZD Soft Screen Recorder yeni yazılım çalışmalarını gösteren gösteri videoları kaydetmek için özellikle uygundur. Program yeni başlayanlar için zor hale getirecek kolay ve rahat arayüzü. ZD Soft Screen Recorder orta veya geçici dosyalar kullanmadan gerçek zamanlı ses desteği ile çok bilgisayar sistemi ve kodlamak videoyu tartmak değil. ayarları çeşitli seçilebilir için kısayol tuşları Desteklenen, bu görüntüleri bilgisayar fare

Fraps Ekran Kayıt Programı Full full

 • Oca 15 2016
 • Ekran Kayıt Programları / Sıkkullanılanlar
Fraps Ekran Kayıt Programı Full Kapak Resmi
  Fraps adlı program bilgisayarınızdaki o anlık ekran kaydınızı yapmaya yarıyor arkadaşlar program full sürümdür herhangi bir sorun olursa bize alttan yazabilirsiniz.  

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..