Ver Online | Семейные обстоятельства | The Good Fight
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

SMPlayer full v.17.9.0

 • Eyl 02 2017
 • Video Player
SMPlayer Kapak Resmi
SMPlayer hemen hemen her uzantıyı destekleyen video-ses oynatma aracıdır  

BS Player Pro Türkçe full v.2.71

 • Ağu 09 2017
BS Player Pro Türkçe Kapak Resmi
    BS Player Pro Türkçe Full indir BS Player Pro, güçlü bir media player programıdır kendisi öyle ufak olduğuna bakmayın bs player pro ile HD filmlerinizi izleyebilir ayrıca altyazılı bir film ise ekrana sürükleyip altyazılı filmlerinizi izleyebilirsiniz müzik mp3 video klip her formattaki içeriği açma yeteneğine sahiptir

MKV Player full v.2.1.23

 • Nis 06 2017
MKV Player Kapak Resmi
MKV Player Full indir MKV Player özel olarak MKV dosyaları için yapılmış basit bir arayüze sahip video (player) oynatıcısıdır. Uygulama bu formattaki filmleri otomatik olarak iki kez tıklama ile izlemeni sağlar.  Ancak uygulama seyretmek istediğiniz filmi oynatmaya başladığınızda bir kaç seçenek sunar. Sadece "başlat" "durdur" ileri-geri gitme gibi, ekran resmi yakalama gibi özellikleri gerçekleştirebilirsin. Elinizde geniş ve iyi bir MKV koleksiyonun varsa, mkv dosyalarından kolayca çalma listeleri oluşturabilirsin.   

C Media Player | Professional Media Player full

 • Oca 05 2017
 • Video Player / Ses ve Müzik Programları
C Media Player | Professional Media Player Kapak Resmi
    C Media Player | Professional Media Player hakkında C Media Player, titiz bir çalışmanın ürünü olup profesyonel bir ortam oynatıcısıdır. Son derece güvenli, hızlı ve kolay bir kullanıma sahiptir. Uzun bir çalışma ve test aşamasından sonra C Media Player’ı size sunmaktan gurur duyuyoruz! Başlıca Özellikler: • Son derece hızlı, güvenli ve kolay; performans veya güvenlik sorunlarını dert etmeyin çünkü C Media Player tamamen titiz bir çalışmanın ürünüdür! • Hiçbir gereksinim istemez; C Media Player herhangi bir gereksinim istemez(.NET vb.), sadece tıkla ve çalıştır. • Neredeyse tüm farklı formattaki ortam dosyalarını oynatabilme; bir ortam dosyası oynatabilmek için

Super Codec Pack v2.2.1 full

 • Ağu 05 2016
 • Video Player / Katılımsız Programlar
Super Codec Pack v2.2.1 Kapak Resmi
 Super Codec Pack v2.2.1 kaliteli bir video izleme ve indirdiğiniz her türlü filmi açmak için ideal bir programdır. Süper Codec Pack sayesinde her formatta videolarınızı rahatlıkla açabilirsiniz. Super Codec Pack v2.2.1 Full indirmek için aşağıdaki linklerimizi kullanabilirsiniz.

XBMC Kodi 16.1 Third Party Eklenti Paketi 2.7.6 Türkçe Full full

 • Nis 24 2016
 • Video Player / Ses ve Müzik Programları
XBMC Kodi 16.1 Third Party Eklenti Paketi 2.7.6 Türkçe Full Kapak Resmi
  Program popüler ücretsiz media center programıdır ve bir çok eklentisi mevcuttur bu programla neler mi yapılır diye sorarsanız, canlı tv izleme ip tv desteği youtube video izleme dahil film izleme alt yazı indirme ve daha bir çoğu.  

Daum PotPlayer Katılımsız full

 • Nis 17 2016
 • Video Player / Katılımsız Programlar
Daum PotPlayer Katılımsız Kapak Resmi
Daum PotPlayer Katılımsız PotPlayer programı, son zamanlarda oldukça dikkat çeken video oynatma programları arasında yer almaktadır hızlı yapısı ve basit arayüzüyle pek çok video oynatıcıya nazaran daha kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz. hem 32 bit hem de 64 bit sistemler için hazırlanmış versiyonlar bulunan programın pek çok kullanıcıya hitap ediyor.  

XMedia Recode full v3.3.0.9

 • Nis 09 2016
 • Video Player / Katılımsız Programlar
XMedia Recode Kapak Resmi
   XMedia Recode Dönüştürme programıdır. Dilediğiniz videoyu veya sesi değiştirebilirsiniz. Bu program sizin sağ kolunuz olacağına inanıyorum.  XMedia Recode'yi kullanarak istediğiniz Format'a çevirebilirsiniz. Destekleme yazılımları alttadır.   XMedia Recode dönüştürür:  FLV, ASF, WAV, ASF, MP3, AC3 AC3, ASF MP4,  WMA, FLAC FLV AVI içine 3GP, MP3, FLV, AC3 3GP, DVD DVD, AVI, DVD, MP3 DVD, MOV MP4, DVD DVD, SVCD DVD, VCD DVD, WMV, DVD, MP3, OGG , WMA, 3GP, AVI, 3GP, FLV, 3GP, OGG , AVI, MPEG, FLV, MP3, MP4, MP2, AVI, MP4 , 3GP, AVI,FLV, MP3, 3GP, FLAC, AVI, MOV, MP3, FLV, WMA, MOV, FLV, WMV, MP3, MOV, MP3, WAV,

K-Lite Codec Pack + Mega 12.0.7 2016 Full full

 • Nis 09 2016
 • Video Player / Katılımsız Programlar
K-Lite Codec Pack + Mega 12.0.7 2016 Full Kapak Resmi
K-Lite Codec Pack + Mega 12.0.7 2016  K-Lite Codec Pack videolar için gerekli olan codec yazılımları ve ilgili araçları içeren komple bir pakettir. Bu pakette tüm video ve medya için gerekli olan codecleri bulabilir ve kurdurabilirsiniz. K-Lite Codec Pack Full çok fazla sayıda codec çeşidi içermektedir. Video dönüştürebilmek (convert) için gerekli olan codeclerde bu paketin içerisinde yer almaktadır. Profesyonel kullanıcılar için öneriyoruz.  

Gom Player full v2.3.0.5248

 • Nis 09 2016
 • Gomlab
 • Video Player / Katılımsız Programlar
Gom Player Kapak Resmi
    Gom Player full GOM Player full, Gom Player v2.3.0 katılımsız crack birçok farklı video formatlarını destekleyen ücretsiz bir medya oynatıcı. GOM Player, böylece izlemek veya dinlemek istediğiniz dosyalar için ek codec eklemek için ihtiyacı ortadan kaldırarak, önceden yüklenmiş çoklu ses ve video codec içermektedir. Eğer mishkata.nGOM Player'ın tek bir tıklama ile gerekli codec bileşeni indirebilirsiniz Eğer hala bazı ek codec gerekiyor, bir sayfaya alınacaktır sen, eksik ya da kısmi siteleri hasarlı kullanmak için izin verir ve bazı harika vardır vb deri, sürükle-bırak seçimi,HTTP akışı, mikser, kendi ayarları düğmeleri gibi seçenekler Ayrıca, parlaklık, kontrast,

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..