Buenafuente Monologo | Burn Notice | Californication
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Grass Valley EDIUS 6.52 full

  • Şub 03 2016
  • oyun yapma programları
Grass Valley EDIUS 6.52 Kapak Resmi
  Program full sürümdür 3D Videolarınızı Animelerinizi ve 3D cizimlerinizi hazırlayabileceğiniz bir programdır.

Autodesk Autocad Cıvıl 3D 2016 (x64) full

  • Şub 02 2016
  • oyun yapma programları
Autodesk Autocad Cıvıl 3D 2016 (x64) Kapak Resmi
  AutoCAD Civil 3D Jeodezi, Dikey planlama, Yol ve Yapı Bilgi Modeli (Building Information Modeling) inşa edilmiştir sıhhi tesisat tasarımı için bir yazılım çözümüdür. Bu üç boyutlu dinamik model tasarımı değiştirmek için belgelerin otomatik olarak güncellenmesini sağlar. Değişiklikler dinamik planladığınız nesneler, profil, bölüm veya şartnamede yansıtmak ve böylece büyük ölçüde proje dokümantasyon gelişimini hızlandırmak ve doğruluğu emin.   Program 64 bit versiyondur 32 bit versiyonlarda çalışmamaktadır   Altta verilmiş 3 adet yandex linki ayrıdır part değildir

Unity 3D PRO 4.5.0 full

  • Şub 01 2016
  • oyun yapma programları
Unity 3D PRO 4.5.0 Kapak Resmi
  Unity 3D Pro Full , 3d oyun yapma programıdır android mobil ve flash siteler için tasarlsnmış, çok güçlü mühteşem özellikleri ile sizlerde, mobil oyunlar dahil bir çok oyuna imzanızı atabilirsiniz.      

Unity 3D Professional v5.1.3 full

  • Şub 01 2016
  • oyun yapma programları
Unity 3D Professional v5.1.3 Kapak Resmi
  Unity 3D Professional v5.1.3 Full indir (x86 - x64) - 1.27 GB Unity 3D Professional kendi oyununu yapmak isteyen veya oyun yaparak para kazanmak isteyenler için tasarlanmış güçlü bir 3D oyun motorudur. Unity 3D Professonal sayesinde kendi oyunlarınızı modellemesinden oynanışına kadar hazırlayabilecek ve kurulum paketi haline getirebileceksiniz. Program aşırı derecede teferruatlıdır, kullanmasını bilmeyenler kesinlikle zorlanacaklardır.      

Game Guru full v1.01.034

  • Kas 05 2015
  • oyun yapma programları
Game Guru Kapak Resmi
    Game Guru 1.01 full Game Guru 1.01 full indir, Her zaman bir oyun yapmak hayal değil programlama veya 3d sanat mistik alemlere defterleri için hiçbir arzusu var mı ? GameGuru olmayan bir teknik , eğlenceli ve yol paylaşmak son derece kolay hayallerinizi fufill sağlar. GameGuru ile , kullanımı kolay , yaratıcı ve eğlenceli araçlar kullanarak, kendi dünyasını inşa edebilirsiniz . Oynamaya hazır oyun sizin için otomatik olarak inşa edilmiştir sadece tek bir düğmeye basarak , daha sonra , karakterler , silahlar , cephane ve diğer oyun öğeleri aşağı koyarak dünyayı doldurun. Başkalarıyla oluşturma paylaşmak ister misiniz ? GameGuru ile kelimenin tam anlamıyla

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..