Cara Download Software dan Games di hys-4000.com | Tafteesh | sex education - 1341 Words
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Vacuum Pro VSTi full 1.0.7

 • Ara 31 2017
Vacuum Pro VSTi Kapak Resmi
Vacuum Pro VSTi v1.0.7 full versiyon indir Vacuum Pro vsti osilatörlerin, filtrelerin ve karıştırıcılarıyla beraber müzik ile uğraşan arkadaşlara yardımcı bir programdır. modern gelişmiş bir uygulamadır. idealize edilmiş bir vizyon olarak size olanak sağlar analog ve kullanımı kolay yapısıyla işinizi kolaylaştırır.

TriDef 3D full v.7.4.0.14921

 • Ara 15 2017
 • tridef
 • Ses ve Müzik Programları / Resim ve Grafik Programları
TriDef 3D Kapak Resmi
TriDef 3D v.7.4.0.14921 Multilingual Full İndir  DVD’lerinizi, bilgisayarınızdaki medya dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı 3D’ye otomatik olarak dönüştürmenize olanak sağlar. Programın Özellikleri: – 3D oyunlarda oyna – Filmleri ve fotoğrafları 3D olarak izleyin – 3D 2D DVD’leri izle

Diamond Cut Audio Restoration Tools full v.10.08

 • Ara 14 2017
Diamond Cut Audio Restoration Tools Kapak Resmi
 Diamond Cut Audio Restoration Tools v.10.08 Full İndir Gelişmiş ses işleme programıdır Ses Restorasyonu ve müziklerinizi Geliştirmek için kullanabileceğiniz güzel ve işini yapan bir programdır -MP3’leri en sevdiğiniz müziklerden yapın -Eski kayıtlarınızı ve kasetlerini temizle -En sevdiğiniz müziklerinizin CD’lerini oluşturun -Kaydedilen konuşmaları, konuşmaları, konserleri vb. Temizleyin. -Dosya Transkripsiyonu / Zaman Genişletme / Hız ve / veya Saha Değiştirme -Tüm müziklerinizi organize edin ve oynatın -Müziğinize anında efektler ve geliştirmeler ekleyin -Ses ve Akustik Ölçümler -Ses Dosyası Biçimi Dönüşümleri -İstatistiksel Ölçüm Araçları

FxSound Enhancer full v.13.018

 • Kas 20 2017
 • FxSound
 • Ses ve Müzik Programları / Katılımsız Programlar
FxSound Enhancer Kapak Resmi
 FxSound Enhancer v.13.018 Full indir DFX İle Bilgisayarınızın Sesine hükmedin, medya oynatıcınızı muhteşem Stereo Sistemli bir medya oynatıcısına çeviren bu program, harikulade Tasarlanmış Bir Müzik Dinleme Ortamına Çevirebileceksiniz. Sisteminizden Çıkan Her Ses DFX İle kulağınıza daha bir hoş gelecek.

AbyssMedia WaveCut Audio Editor full v.4.8.5.3

 • Eki 10 2017
AbyssMedia WaveCut Audio Editor Kapak Resmi
  AbyssMedia WaveCut Audio Editor 4.8.5.3 full indir Bilgisayarınızda fonksiyonel bir ses editörünü barındırabilir ve ses düzenlemelerinizi bu program ile yapabilirsiniz. Kullanışlı ve sade bir ara yüze sahip olan bu program birkaç tıklama hareketi ile sesinizi değiştirebilir ve istediğiniz ses tonuna ulaşabilirsiniz. 

Acoustica Premium Edition v.7.0.24 full indir full

 • Eki 03 2017
 • acon
 • Ses ve Müzik Programları
Acoustica Premium Edition v.7.0.24 full indir Kapak Resmi
 Acoustica Premium Edition v.7.0.24 full indir  Program ses düzenleme işlemleri yapmanızı sağlar Ses kayıtlarındaki yüksek frekans içeriği eksikliği nedeniyle arka plandaki gürültüyü profesyonelce düzeltebileceğiniz bu programla en iyi sonuçları elde edeceksiniz. Örnek vermek gerekirse ses kalitesi artırma, mp3 kırpma, arka plandaki gürültüyü azaltma ve daha bir çok işlem yapabilirsiniz

Image Line FL Studio Producer Edition Build 5 full v.12.5.1

 • Eki 03 2017
Image Line FL Studio Producer Edition Build 5 Kapak Resmi
  Image Line FL Studio Producer Edition v.12.5.1 Build 5 Müzikle uğraşan hemen herkes bilir. Fl Studio içerisinde bulundurduğu sınırsız özelliklerle sıfırdan müzik yaratma ve düzenleme programıdır. Piyasada bulunan bir çok müzik programı ile kıyaslanamaz. Fl Studio profesyonel bir programdır ve bu program sayesinde istediğiniz türde müzikleri kafanıza göre kendiniz oluşturabileceksiniz. Programın içerisinde bulunan ses bankalarından hariç eklentileri de bulunmaktadır ve bir çok vst ve vst pluginleri destekler. Dünyaca ünlü djler ve film müziklerinin hemen hemen bir çoğu bu programla yapılmaktadır.

Overloud TH3 full v.3.4.2

 • Eyl 17 2017
 • Ses ve Müzik Programları
Overloud TH3 Kapak Resmi
 Overloud TH3 Full v3.4.2 Full indir Overloud TH3, son teknoloji özelliklerinden biraraya gelen bu programla gitar viteslerini bilgisayarınıza aktarmanıza olanak vermektedir. Programın içeriğinde 75’i bulan efektler vardır, 35’e yakın gitar dolabı emilasyonu, 69 gitar amplifikatörü, 2 bas dolap ve 18 mikrofon modeli bulunmaktadır. Overloud TH3 programı tek bu özelliklerle kalmayarak tüm müzik stillerini kapsayan 1000’den fazla ön ayarları da vardır.

Line 6 Helix Native full v.1.0

 • Eyl 14 2017
 • line6
 • Ses ve Müzik Programları
Line 6 Helix Native Kapak Resmi
  Line 6 Helix Native v.1.0 Full indir Yenilenmiş son sürüm donanım araçlarından oluşmakta olan bu program ile içerisinde bulunan değiştirilebilir özelliği ile hoparlör özelliğinden yararlanacak ve filmlere, Tv’lere ve elektronik müzisyenlere ses tasarımları ekleyerek özel efektler üretmenizi sağlar. Line 6 Helix Native programının sade ve sezgisel arayüzünü kolay bir şekilde kullanarak heyecan verici sesler üretebilecek ve bu sesler için 30’dan fazla hoparlörden, 100’den fazla efektlerden ve her donanım için ayrı ayrı oluşturulan özelliklerden faydalanacaksınız.

Accusonus Regroover Pro full v.1.6.0

 • Ağu 29 2017
Accusonus Regroover Pro Kapak Resmi
 Accusonus Regroover Pro v.1.6.0 Full İndir  Programımız önceden oluşturulmuş olduğunuz müzikleri katmanlarına bölmek suretiyle daha önce erişilmemiş ses öğelerine sahip olabilirsiniz ve öğeleri farklı ses dosyalarıyla birleştirebilirip eşsiz müzikler oluşturabileceksiniz. Kullanıcı dostu kolay bir arayüze sahip olan bu program ile müzik örneklerini karıştırıp farklı ses katmanları elde edebilir ve katmanları birleştirerek kolay bir şekilde eşsiz müzikler yapabilirsiniz.

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..