Operation.Zucker.Jagdgesellschaft.2016.GERMAN.720p.HDTV.x264-ACED | Empire 2015 10 | Tony Cox
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

TeamViewer Corporate Final full v.13.0.6447

 • Ara 19 2017
 • TeamViewer
 • Uzaktan Yardım Programları / Katılımsız Programlar
TeamViewer Corporate Final Kapak Resmi
 TeamViewer Corporate v.13.0.6447 Final Full İndir TeamViewer ile internet üzerinden yardım ve iş amaçlı kullanılmak üzere iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, bilgisayarı yönetebilirsiniz.

TeamViewer Corporate full v.12 0 82216

 • Ağu 22 2017
TeamViewer Corporate Kapak Resmi
  TeamViewer Corporate full indir TeamViewer Corporate Türkçe, kurumsal firmalar için geliştirilen HD Ses desteği sahip istendiğinde 4k görüntü kalitesi ile uzaktan bağlanıp masaüstü paylaşımı ve bakım onarım gibi bir çok işlemleri yapabilirsiniz.

Netsarang Xmanager Enterprise full v.5.1232

 • Haz 24 2017
Netsarang Xmanager Enterprise Kapak Resmi
    Netsarang Xmanager Enterprise full indir NetSarang Xmanager Enterprise, uzaktan yönetme programıdır teamviever benzeri ağ ortamında farklı bilgisayarlara NetSarang Xmanager Enterprise bağlanıp iş akışınızı yönetmede szie yardımcı olur dosya vb aktarabilirsiniz.

Devolutions Remote Desktop Manager Enterprise full v.12.5.12.0

 • Haz 16 2017
Devolutions Remote Desktop Manager Enterprise Kapak Resmi
   Devolutions Remote Desktop Manager Enterprise full indir  kendisi Uzaktan yönetim programı olup son sürümdür bir çok sistemi destekler bilgisayar ve sanal makinelerini yönetmenize olanak verir vmware virtual pc radmin,ftp ssh gibi bir çok programı destekler, uzun lafın kısası teamviewer' ın nerdeyse aynısıdır.

TeamViewer 11 full

 • Mar 15 2016
 • Uzaktan Yardım Programları
TeamViewer 11 Kapak Resmi
    TeamViewer - Karmaşık çözüm İnternet üzerinden uzaktan erişim ve uzaktan destek  TeamViewer saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir.  Eğer doğru önünde oturuyormuş eşiniz uzak bilgisayarları yönetebilirsiniz.  200 milyondan fazla kullanıcı güvenini TeamViewer keşfedin!  Gereksinimleri: Microsoft Windows XP / Vista / 7/10

Alpemix full

 • Şub 10 2016
Alpemix Kapak Resmi
    Alpemix uzaktan yardım programıdır teamviever e benzerliğiyle dikkat ceker kullanımı cok kolaydır

Teamviewer 11 Premium full

 • Oca 10 2016
 • Uzaktan Yardım Programları
Teamviewer 11 Premium Kapak Resmi
    TeamViewer uzak PC'e bağlanma sağlayan bir programdır. Tam masaüstü paylaşımı, sadece masaüstü ve iki bilgisayar arasında veri transferi paylaşımı: Program üç modu vardır. - Sözde sunucu parçası bağlamak ve TeamViewer_Setup sözde müşteri olan size uzak makineye bağlanmak ve yüklemek istediğiniz bilgisayarda yüklü olması gerekir TeamViewerQS: TeamViewer iki bölümden oluşur sunucu tarafı. Uzaktan sunumlar ve diğer birçok uzak eylemler de dosya aktarımı yaparken TeamViewer, uzak onlardan bulunan bilgisayarları korumak insanların yararına olacak  

TeamViewer Premium full v11.0

 • Ara 15 2015
 • TeamViewer
 • Uzaktan Yardım Programları / Katılımsız Programlar / Sıkkullanılanlar
TeamViewer Premium Kapak Resmi
  TeamViewer  Premium  TeamViewer Premium v11.0 full, indir Bildiğiniz üzere uzak masaüstü programıdır. Bilmeyenler için bir kaç açıklama yapayım. Programımız ilk olarak ne işe yarar ? Teamviever programı ile uzak bir masaüstü bilgisayarınıza veya laptop, tablet pc nize bağlantı yapabilir ve bağlantı yaptığınız bilgisayarı tamamen sorunsuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Otomatik bir şifre belirleyip dilediğiniz zaman onay gerekmeden uzaktaki bilgisayara bağlanıp tüm dosyalarınıza erişebilir ve dosya aktarım işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer Premium Türkçe full, bilgisayarlar arasında bağlantı kurup veri alışverişide yapabilirsiniz.   Bbu sürüm 2000 tl

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..