Bhagonwali: Baante Apni Taqdeer | Kashimashi Girl Meets Girl Dub | The Simpsons S29E10 HDTV x264-KILLERS[ettv]
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Prevent Revovery Türkçe full v.3.04

 • Kas 22 2017
 • cyrobo
 • Veri Kurtarma Programları
Prevent Revovery Türkçe Kapak Resmi
  Prevent Revovery v.3.04 Türkçe Full indir Prevent Revovery, veri kurtarma uygulamasıdır türkçe dil desteğide bulunması zorlanmamanızı sağlayacak silinen belge, video, resim, klasörlerinizi vebenzeri dökümanlarınızı dahil bir çok içeriği kurtarmanıza yardımcı olur kurtarmakta mümkün

System Rescue Cd full v.5.1.1

 • Eyl 30 2017
System Rescue Cd Kapak Resmi
 System Rescue Cd v.5.1.1 Full indir Program linux tabanlı bir programdır kendisi kurtarma diskidir cd dvd usb uyumlu sistem tamiri sabit disk bölme gibi dosya kurtarma açılmayan sistemlerden verilerinizi kurtarıp kopyalama gibi bir çok işlemi yapmanıza olanak verir

Wondershare Data Recovery full v.6.2.0.40

 • Ağu 24 2017
Wondershare Data Recovery Kapak Resmi
  Wondershare Data Recovery Full indir Wondershare Data Recovery, Usb HDD SD kart vb gibi bir çok araçtan verilerinizi ve dosyalarınızı kurtarabilirsiniz gelişmiş teknolojisi ve alt yapısı ile orjinal isim ve klasör halinde verilerinizi kurtarır, resim video mp3 e-posta vb bir çok dosya ve belgenizi kurtarmanız mümkün, tek kötü tarafı türkçe dili desteklemiyor olması.

Clonezilla Live full v.2.5.2.21

 • Ağu 01 2017
Clonezilla Live Kapak Resmi
 Clonezilla Live Full İndir Clonezilla Live, programı ile sistem kurulumu, yedekleme ve kurtarma işlemlerinizi basit bir şekilde yapmanızı sağlar bu program ile sabit diskinizdeki dosyaları yedekleyebilirsiniz ve geri yükleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile diskinizin biçimlenmesi sonucu yok olan dosyalarınızı kurtarabilecek ve dosyalarınızı tekrardan kullanabileceksiniz.

FonePaw Android Data Recovery full v.2.2.0

 • Haz 22 2017
 • fonepaw
 • Veri Kurtarma Programları
FonePaw Android Data Recovery Kapak Resmi
  FonePaw Android Data Recovery full indir Android cihazlar artık nerdeyse herkeste var malum bazen ufak bir hatanız tüm anılarımızı silebiliyor bu yazılım ile,sms rehber resim video mp3 vb bir çok şeyi kolayca kurtarmanız da size yardımcı olacak.

Tenorshare Any Data Recovery Pro full v.6.2.0.0

 • May 15 2017
Tenorshare Any Data Recovery Pro Kapak Resmi
Tenorshare Any Data Recovery Pro full indir Tenorshare Any Data Recovery Professional indir, güçlü veri kurtarma prpgramıdır usb,sd kart,vb bir çok taşınabilir aygıtlardan veri kurtarır mp3,video vb 550den fazla formattaki içeriği kurarır biçimlenrilen veya bozuk cihazlardan kolayca kurtarma sağlar.  

iCare Data Recovery Pro full v8 1

 • Nis 20 2017
iCare Data Recovery Pro Kapak Resmi
   iCare Data Recovery Pro v8 1 full indir  iCare Veri Kurtarma Yazılımı, belgeler, fotoğraflar, mp3 ve zip dosyaları, hatta klasörler ve bozuk diskler de dahil olmak üzere herhangi bir silinen dosyayı kurtarabilir. Silinmiş dosya kurtarma yanında, kötü boot sektörü, kötü MBR, kötü bölüm tablosu, kötü MFT gibi sistem hatalarından dosyaları geri yükleyebiliyor

R-Studio Network Edition full v8.2 - 2016

 • Oca 25 2017
R-Studio Network Edition Kapak Resmi
  R-Studio Network Edition v8.2 Full Sürüm indir Pc'nizde Kaybolan, silinen veyahut yanlışlıkla formatlanarak kaybolan tüm verileri R-Studio ile geri getirilebilirsiniz. Eski ve yeni tüm teknolojilerle uyumlu çalışabilen programdır. etkili ve güçlü bir seçenektir.

QILING Disk Master Technician full v4.1

 • Oca 24 2017
 • QILING
 • Veri Kurtarma Programları
QILING Disk Master Technician Kapak Resmi
    QILING Disk Master Technician v4.1 full indir QILING Disk Master Technician 4.1 full, BT yöneticisi, teknisyeni ve danışmanları için yedekleme ve kurtarma yazılımını taşımak için eksiksiz bir araçtır. Basit ve kullanımı kolay bir ara yüze sahip olan bu program ile bir uzmana ihtiyaç duymadan işlemlerinizi yapabilir ve sabit diskinizin sağlığını kontrol edebilirsiniz. Disk Sağlığınız için gereklidir.

UFS Explorer Professional Recovery full v5.20.3

 • Eyl 23 2016
UFS Explorer Professional Recovery Kapak Resmi
  UFS Explorer Recovery full indir 5.20.3 profesyonel veri kurtarma programıdır silinen disk veya yanlışlıkla biçimlendirilen usb bellekler,sd kart vb araçlardan veri dosya kurtarma imkanı tanıyor veri analizi, kapsamlı dosya kurtarma disk şifreleme disk kurtarma ve dahası.

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..