grudzień 2010 | Tom & Jerry Kids Show | Tek Kong Lim
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Rank Tracker Professional full v.8.20

 • Ara 14 2017
Rank Tracker Professional Kapak Resmi
 Rank Tracker Professional v.8.20 Full İndir Web siteniz için kelime analizi ve sitenizin sıralamasını ( Google, Bing ve Yahoo ) öğrenmenizi sağlayan seo programıdır. Program içindeki Seo Araçları: Rank Tracker; ile anahtar kelimelerinizi araştırabilir aramalarda yer alan sıralarını takip edebilirsiniz WebSite Auditor; ile sitenizin denetimini ve önsayfa seo ayarlarınızı yapabilirsiniz. Standart kurallar (metalar, H etiketleri, link yapısı vb.) çerçevesinde sitenizi denetler hata yada hataları gösterir SEO SpyGlass; Backlink‘lerinizi araştırabilir ve denetleyebilirsiniz LinkAssistant; ile web sitenize backlinkler bulabilirsiniz BuzzBundle; ile sosyal ağ hesaplarınızı kontrol

DA-FormMaker Multilingual full v.4.3.1

 • Ara 13 2017
DA-FormMaker Multilingual Kapak Resmi
 DA-FormMaker Multilingual v.4.3.1 Full İndir Program web sayfarınız için HTML formları oluşturmanıza yarayan programdır.

Sublime Text 3 full v.3.1.3.2

 • Eki 13 2017
 • Webmaster Programları
Sublime Text 3 Kapak Resmi
Sublime Text 3 Full indir Sublime text html için oldukça kullanışlı bir metin düzenleyicisidir. Sembollerden oluşan text dosyaları oluşturabilir ve istediğiniz sembollü projeleri kolaylıkla bilgisayarınızda arşiv oluşturabilirsiniz.  

Sequentum Content Grabber full

 • Eki 04 2017
Sequentum Content Grabber Kapak Resmi
  Sequentum Content Grabber Full indir Web otomasyonları için kullanılan program ile bir web sitesinin içeriklerini ayıklayabilir ve Excel raporları, XML, CSV ve çoğu veri tabanı da dahil olmak üzere seçtiğiniz bir formatta yapısal veriler olarak kaydedebileceksiniz. Programı Visual Studio 2013 ile bütünleştirerek komut doyası düzenleme, hata ayıklama ve birim test özelliklerini kullanabileceksiniz.

Total HTML Converter full v.5.1.0.132

 • Eyl 12 2017
 • coolutils
 • Converterler / Webmaster Programları
Total HTML Converter Kapak Resmi
[media=]   Total HTML Converter Full 5.1.0.132 Full indir Programın içerisinde bulunan yenilenmiş özellikleriyle PDF, DOC, XLS, XHTML, JPEG, TIFF, TXT, RTF, EMF, SVG, ODT gibi bir çok formatı dönüştürmenize yardımcı olan bir programdır. gayet basit bir arayüze sahip olan bu programla HTML, HTM, MHT, XHTML gibi birçok dosyaları kolay bir şekilde dönüştürebileceksiniz. Ayrıca Mht için mht’ye doc, rtf için mht, txt’e mht ve pdf’ye mht gibi birçok dosyaları da desteklemektedir.  

Poedit Pro full v.2.0.3

 • Ağu 27 2017
 • poedit
 • Webmaster Programları
Poedit Pro Kapak Resmi
  Poedit Pro v.2.0.3 Full indir Poedit Pro programı ile wordpress php gibi bir çok projelerde ve web sitelere çeviriler yapabilmenizi sağlıyor Poedit Pro ile örnek tema veya eklenti gibi bir çok şeyi çevirip oluşturabilirsiniz denemenizi tavsiye ediyoruz.

JetBrains RubyMine 2017 full v.2.2

 • Ağu 24 2017
JetBrains RubyMine 2017 Kapak Resmi
 JetBrains RubyMine2017 Full İndir  RubyMine, ruby dayalı uygulamaları oluşturmak ve çalıtırmak için üretilmiş olup bir çok araç ve özellik barındıran bir yazılım ideal HTML / HAML, CSS / Sass / Az, javascript / desteği kod düzenleme ve dahası.

Scientific Toolworks Understand full v.4.0.906

 • Ağu 20 2017
Scientific Toolworks Understand Kapak Resmi
  Scientific Toolworks Understand v.4.0.906 full indir Understand, statik bir kod analiz aracıdır. Programla sıfırdan yapılıp inşa edilen bir IDE arayüz karşınıza çıkacak. Çeşitli programları, uygulamaları ve araçları Understand ile açarak ilgili kaynak kodlarına ulaşıp bakabilirsiniz. Kodları bağımsız analiz aracı ile taratabilir, editörü ile düzenlemeler yapabilirsiniz, çeşitli diller arasında geçiş yapabiliyor, grafiksel ve istatistiksel olarak verilere göz atabilirsiniz.

IDM UEStudio Metin Editörü full v.17.10.0.18

 • Ağu 02 2017
IDM UEStudio Metin Editörü Kapak Resmi
   IDM UEStudio Metin Editörü  full indir IDM UEStudio, Dünyaca ünlü metin editör yazılımıdır 30dan fazla araç içerir pek kullanmasını bilmesekte,Microsoft Visual C + + , Java php ile uğraşanların yardımcısıdır, kısaca kod editörüdür, türkçe yama vb kullanılabilir

Incomedia WebSite X5 Professional Türkçe full v.13.1.5.15

 • Haz 19 2017
Incomedia WebSite X5 Professional Türkçe Kapak Resmi
  Incomedia WebSite X5 Professional Türkçe full indir Bu program ile dilediğiniz siteyi yapmanız daha kolay  Incomedia WebSite X5 Professional 13 1.500den fazla şablon ve özelleştirilebilir araçlar sunuyor,

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..