SCARICA ADESSO | Набор обновлений для Microsoft Windows и Office x86x64 11.10.17 | Iron Man
Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Acronis True Image 2018 Bootable ISO full Build 10640

 • Ara 25 2017
Acronis True Image 2018 Bootable ISO Kapak Resmi
Acronis True Image 2018 Bootable ISO Full İndir Yerel bir depolamaya ve Acronis Cloud’a disk yedekleme Yerel bir depolamaya ve Acronis Cloud’a dosya yedekleme Önyüklenebilir ortamı kurtar Sabit disk klonlama Veri arşivleme Aile bilgisi koruması Dosya senkronizasyonu Güvenlik ve gizlilik araçları Tam Disk-Image Yedekleme.

SuperEasy 1-Click Backup v1.18 full

 • Oca 18 2016
 • Yedekleme Programları
SuperEasy 1-Click Backup v1.18 Kapak Resmi
    Güçlü parolalar güvenlik çok önemlidir. Kartlar gerçek hayatta ne kimlik, şifreler internette yok. Uzmanlara göre, güvenli şifreler nedenle en az 8 veya 10 ya da daha iyi 11 karakter içermeli ve genel hiçbir mantıklı üst ve küçük harfler, rakamlar ve özel karakterler oluşur. Sözlükler ya da ortak adları bulunan Terimler şifreler gibi uygun değildir. Ayrıca, her hesap tarayıcıda muhafaza edilmemelidir kendi parolaya sahip olmalıdır. Bu tür şifreleri hatırlamak özünde zor olduğundan, SuperEasy Password Manager ideal bir çözümdür. Sizin ana parola yazarak hiçbir can sıkıcı ezber ve sürekli tüm ihtiyaç vardır. Bir parola gerekli ve on-the-fly güvenli bir parola üretir zaman

Drive SnapShot 1.43.0.17772 full

 • Oca 06 2016
 • Driver programları / Yedekleme Programları
Drive SnapShot 1.43.0.17772 Kapak Resmi
    Drive Snapshot  sistemleri, upload edilmiş sistemlere, veri ve tüm güvenlik nitelikleri de dahil olmak üzere, bir dosya halinde sistem tam bir Disk Image oluşturur - Windows çalışırken ve çalışmaya devam ediyoruz. Drive Snapshot bu yedekleme için bölümü veya sabit disk sürücünüzü sağlar ve aynı zamanda sistemin bir disk görüntü oluşturabilir. Felaket (trojan, virüs,  gibi sabit disk kitlemeleri) ise, sistem tam ve kesin restorasyon sadece birkaç dakika içinde mümkün olacaktır. Görsel dosyaları bir sanal sürücü olarak monte edilebilir, bu nedenle kolayca Windows Gezgini ya da başka bir program kullanılarak, tek dosyaları veya dizinleri geri yükleme (veya kullanım)

SQL Server full 2014

 • Ara 08 2015
SQL Server Kapak Resmi
  SQL Server full Sql Server 2014 full, kurulum ve veri depolaması ve server'sel bilgileri verileri depolama aracıdır sunucular için gerekli bir yazılımdır

Acronis True Image full v19.0 - 2016

 • Kas 28 2015
 • acronis
 • Katılımsız Programlar / Yedekleme Programları
Acronis True Image Kapak Resmi
Acronis True Image 2016 sayesinde bilgisayarınızın, usb sürücülerinizin ve dahili ve harici tüm hard disklerinizin bir yedeğini oluşturup saklayabilirsiniz. Format sonrası veya sistem çökmesi sonucu veya bilgisayarınız virüs aldığı takdirde herşeyiyle ayarlamış olduğunuz ve yedek aldığınız imaj dosyasını bilgisayarınıza tek tık ile geri yükleyin.Full sürümdür .

GoodSync Enterprise full v9.9.30

 • Eyl 17 2015
GoodSync Enterprise Kapak Resmi
GoodSync Enterprise full GoodSync Enterprise v9.9.30 full, programı ile Bilgisayarınızda bulunan tüm verilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yedekleyebilir, yedeklerinizi dilerseniz bir harici diske atabilirsiniz. Dilerseniz ftp ile uzaktaki bir sunucuya gönderebilirsiniz. Çift taraflı yedekleme özelliği sayesinde yedeklerinizi sorunsuz ve güvenli şekilde sizlere sunar. Mp3 dosyalarından tutun, resim, film, office dökümanları gibi bir çok şeyi kolay ve basit bir şekilde yedekleyebilir ya da program ile almış olduğunuz yedekleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Apowersoft Phone Manager Pro full v2.4.9

 • Ağu 19 2015
Apowersoft Phone Manager Pro Kapak Resmi
  Apowersoft Phone Manager Pro full Apowersoft Phone Manager Pro v2.4.9 full, ios android destekli bir telefon kontrol, pc yedekleme ve dosya aktarma programıdır.Telefonunuzu dilediğiniz gibi yönetebilir hızlıca dosya transeri yapabileceksiniz. mesajlar, kişiler, uygulamalar, yer imleri, arama günlükleri, duvar kağıtları, şarkı, video, dahil ve dahası. Telefonunuzu bilgisayarınızdan kontrol edeceksiniz. Telefonunuzun komple bir yedeğini de alabilirsiniz ne olur ne olmaz. Yedek deme lazım olur.

Comodo Backup full v4.4

 • May 12 2015
 • Comodo
 • Yedekleme Programları
Comodo Backup Kapak Resmi
  Comodo Backup full Comodo Backup v4.4 full, Hem zaman hem para kaybına sebep olan veri kaybı çoğu zaman geri dönülmez olduğu için önemli belgeleri veya kişisel dosyalarınızı koruma altına almanız oldukça önemli. Yedekleme işlemleri için en pratik yöntem ise yedekleme işlemlerini sizin için yönetecek otomatik çalışan bir yazılım.  Comodo Backup kurulumundan sonra ayıracağınız 5 dakikalık süre içerisinde ayarlarını tamamlayarak unutabileceğiniz tarzda bir program. Kullanıcının belirlediği zaman aralıklarına göre takiplerini yürüterek yedekler alan Comodo Backup, dosyalarınızı güçlü bir şifreleme işleminden geçirdikten sonra güvenli olarak saklıyor.

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..